Чарівний світ.UA розпочинає наступний етап проєкту ― створення настільної гри за мотивами української міфології, яка зробить наших міфічних героїв відомими у всьому світі. Команда проєкту планує створити унікальну настільну гру з українськими міфічними персонажами, яка буде популяризувати нашу міфологію, як в нашій державі, так і за кордоном.

Чому настільна гра?

Настільні ігри – унікальний формат, за допомогою якого можна познайомити величезну аудиторію активних людей у всьому світі з українською міфологією, в легкий та цікавий спосіб.

Адже по мірі того як зростає діджиталізація світу, люди дедалі частіше шукають способи цікаво провести час разом, подалі від смартфонів та інших гаджетів. Настільні ігри – один з таких способів. Саме тому їх популярність і наклади кожного року зростають.

Завдяки настільній грі “Чарівний світ” в Україні ми будемо грати з власними, а не запозиченими персонажами. А в інших країнах гравці різного віку зможуть познайомитися з багатою та древньою українською культурою, зацікавитися нею та відкрити для себе дивовижну міфологію України.

План дій.

Розробка, публікація та виведення настільної гри на міжнародний ринок – складний, довготривалий та кропіткий процес. Він буде складатися з кількох етапів, для реалізації яких планується залучати різні джерела фінансування, зокрема краудфандинг.

  1. Розробка маркетингової концепції та прототипу гри;
  2. Створення MVP та промо-контенту для глобальної краудфандингової кампанії;
  3. Вихід на Kickstarter та створення першого тиражу настільної гри та міжнародного промо.

Для реалізації перших двох етапів команда Чарівного світу прийняла участь у програмі «Діти культури», яка реалізується Українським культурним фондом та платформою «Велика ідея» і, відповідно до умов програми, запустила кампанію спільнокошту.

Завдяки Спільнокошту ми мріємо знайти друзів, однодумців та доброчинців, які так само як і ми люблять українську міфологію та хочуть зробити її відомою і популярною в Україні та світі.

Стати доброчинцем Чарівного світу можна, перейшовши за посиланням. Кожен, хто підтримає проєкт, не лише допоможе популяризації української міфології, а й отримає чудові подарунки.