Чарівний світ.
Джерело сили

розбуди силу міфічних героїв

Оригінальна настільна гра за мотивами української міфології

“Чарівний світ. Джерело сили” – карткова гра для дітей молодшого шкільного віку та сімейної аудиторії. В неї буде цікаво грати як з друзями у школі, так і всією сім’єю – дорослим та дітям.

Гра допоможе познайомитися з героями української міфології та весело провести час, відкриваючи їхні «суперсили».

“Чарівний світ. Джерело сили” – продовження ініціативи з популяризації української міфології, в рамках якої було створено візуалізації 20 героїв та розроблено мобільний додаток з AR.

У додатку гравець має послухати історію і пройти випробування у інтерактивних квестах, щоб таким чином «оживити» міфічного персонажа у доповненій реальності. Наступний етап — розкриття сил героїв. І розкрити їх можна буде у настільній грі.

Настільна гра «Чарівний світ. Джерело сили» створена за методологією едьютейнменту і виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. За допомогою спеціальних інформаційних карток з QR-кодами, гравці зможуть дізнатися більше про історії героїв та їх здібності завітавши на сайт проекту.

Сімейна настільна розважальна гра

Правила гри

Перед тобою магічний портал. Зазирни у нього! У кольоровому вирі ти побачиш ледве вловимі обриси дивних створінь та незвичайних пейзажів… Це – Чарівний світ, у якому живуть герої: могутні боги, міфічні істоти та казкові персонажі.
Сьогодні вони потребують твоєї допомоги, адже їхні сили сплять і лише ти зможеш їх розбудити. Поринь у магічний портал, обери героя, поверни йому домівку і вдачу! Поєднавши їх, ти повернеш магічну силу і оживиш Чарівний світ!
Врятуй якнайбільше міфічних героїв і стань переможцем! Адже їхня сила – джерело твоєї перемоги!

Читати правила (pdf)