У цьому році команда «Чарівний світ. UA» розпочала роботу над анімаційним серіалом, за мотивами української міфології, у якому буде використана методологія едьютейнмент.  

Едьютейнмент, або навчання через розвагу — одна з найпопулярніших сучасних концепцій, яку втілюють в анімаційних фільмах по всій планеті, адже це чудовий спосіб донести дітям корисну та пізнавальну інформацію.

Працюючи над серіалом, ми вирішили дослідити, що пропонують у цій сфері українським глядачам. Тож ділимося знахідками із вами.

 

1. «Книга-мандрівка. Україна»

Це серіал українського виробництва, створений на основі однойменної книжки видавництва #книголав та креативної агенції Green Peguin та за підтримки Українського культурного фонду.

«Книга-мандрівка. Україна» за допомогою яскравої та сучасної графіки розповідає про видатних українців, цікаві місця та історичні події нашої Батьківщини. Інформацію доповнює відмінний гумор та запальні музичні композиції. Деякі серії озвучені відомими сучасниками, наприклад, Джамалою та Іреною Карпою. Усього в серіалі 5 сезонів, 60 серій по 3-6 хвилин кожна. 

Дивитися тут 

«Книга-мандрівка. Україна»

2. «Моя країна — Україна»

Надзвичайно позитивний та кумедний пластиліновий мульсеріал від анімаційної студії «Новаторфільм». 26 серій тривалістю близько 4 хв кожна містять легенди, казки та бувальщини про різні населені пункти та природні об’єкти України.  Головні герої Сашко Лірник та Кіт-Воркіт мандрують країною, потрапляють у різні халепи та розповідають неймовірні історії так цікаво, що гордість за Україну неодмінно переповнить кожне серце. 

Дивитися тут

«Моя країна — Україна»

3. «Суперкрила. Джетт і його друзі»

Продовжує тему мандрів мультсеріал південнокорейсько-китайсько-американського виробництва. Головний герой — літачок Джетт, який разом із друзями розносить пошту та посилки по всій планеті. Разом із ним глядачі знайомляться із культурою та традиціями 45 різних країн світу. Середня тривалість серії — 12 хв.

Дивитися серіал в українському дубляжі можна на телеканалі «ПЛЮСПЛЮС»

«Суперкрила. Джетт і його друзі»

4. «ЕКО ПЛЮСПЛЮС»

Коротенькі оповіді тривалістю близько 2 хв, у яких оригінальні персонажі каналу «ПЛЮСПЛЮС» Трикутя, Квадратик та Кружко  розповідають про негативний вплив людини та людської діяльності на нашу планету, а також навчають, як бути екосвідомими і захищати довкілля.

Дивитися тут

«ЕКО ПЛЮСПЛЮС»

5. «Цікава наука»

Понад 450 анімованих відео, перекладених з англійської мови, які розповідають про наукові досягнення в галузі фізики, астрономії, біології, географії, математики тощо.

Дивитися тут

«Цікава наука»

6. «Смішарики. Пін Код»

Російський мультсеріал, створений у жанрі 3D комп’ютерної анімації, що складається із понад 110 серій по 13 хв кожна. Смішарики просто і доступно пояснюють навіть найскладніші поняття та розповідають про те, як влаштований світ людей і природи.

Дивитися українською тут

«Смішарики. Пін Код»

7. «Фіксики»

Якщо смішарики розповідають переважно про світ природи, то фіксики спеціалізуються на світі техніки. Це російський мульсеріал, створений студією «Аероплан», у якому казкові чоловічки, що живуть у приладах, діляться своїми технічними знаннями зі школярем Дім Дімичем. Наразі серіал налічує понад 180 серій.

Дивитися українською тут

«Фіксики»

Сподіваємося, що вже дуже скоро ця добірка поповниться і мульсеріалом «Чарівний світ».