В Україні розпочато роботу над анімаційним серіалом для дітей за мотивами української міфології. Над створенням серіалу працює команда проекту “Чарівний світ UA”, яка займається популяризацією української міфології і вже створила мобільний додаток з доповненою реальністю та настільну гру “Чарівний світ. Джерело сили”.  

Дія серіалу відбувається у Чарівному світі. Це фантастичний Всесвіт, у якому живуть міфічні боги, чарівні істоти та казкові персонажі: Велес, Перун, Сварог, Домовик, Кобиляча Голова, Ох та інші.

Головні герої серіалу – маленька відеоблогерка Софійка та її братик Богданчик потрапляють до Чарівного світу, де їм доведеться здійснити дивовижну подорож та пройти випробування, щоб врятувати обидва світи від злого Пека.   

В серіалі буде використана методологія едьютейнменту, що значить, що він виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. Окрім української міфології серед тем серіалу: піклування про навколишнє середовище, розуміння взаємозв’язків людини і природи, побудова «екологічно чистих» стосунків з оточуючими.

Проект створюється за підтримки Українського культурного фонду.