Українська міфологія надихнула учителів Тернопільської загальноосвітньої школи №28 створити благодійний фотопроєкт «Слов’янська міфологія крізь глибину століть».

Автором ідеї виступила директорка школи Лілія Вавринів. На фотостудію перетворили звичайну учительську, на міфічний ліс ― шкільні вазони, на моделей ― вчителів. Вони втілили образи 20 міфологічних персонажів, серед яких і персонажі «Чарівного світу» Перун, Сварог та Мокош.

Нашою фавориткою стала Вовкуня у виконанні Наталії Трачук, адже це перше втілення адаптованого нами образу жінки-вовкулаки.  Наталя зізналася нам, що саме «Чарівний світ» надихнув її на перевтілення, а фотопроєкт, у свою чергу, надихнув учнів школи  на вивчення українських міфів та легенд.

Окрім популяризації української міфології, проєкт має також благодійну мету. Всі відвідувачі фотовиставки  «Слов’янська міфологія крізь глибину століть», яка відкрилася 13 грудня у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка, мають змогу пожертвувати кошти на лікування онкохворих дітей.

Ідея проєкту ― Лілія Вавринів

Фотограф ― Ревун Андрій

Зачіска та мейкап ― Таміла Демкура

Одяг ― Оксана Грицай

Підбір образів ― Ірина Складан